ביצים מפוסטרות להתייעלות במטבח

ביצים מאחסנים במקרר, עדיף באריזה המקורית וחשוב לא לשטוף אותם. כמהפעמים אמרו לנו את ההנחיות הללו. אז מה יעשו בעלי עסקים אשר מדי יום צריכים למצוא מקום אחסון לכמות עצומה של ביצים?! סדרת הביצים המפוסטרות של צ’אם נותנת מענה מדויק לנושא. נוזלי הביצים המפוסטרות ואבקות הביצים המפוסטרות נמכרות במארז חסכוני של 1 ק”ג הניתן לאחסון במקרר ובהקפאה לתקופה יחסית ארוכה.

ניצול שטח אחסון

במטבחים המקצועיים והמוסדיים ביצים הם מוצר בסיסי ושימוש בהם הוא על בסיס יומיומי. הצורך להתייעל במטבחים מסוג אלו הוא בעל חשיבות רבה. חלק מתהליך ההתייעלות כולל חיסכון בכוח אדם, שמירה על סביבת עבודה נקיה, חסכון בפחת, חסכון בשטח אחסון ובטיחות המזון שהיא מעל הכל. נוזלי הביצים המפוסטרות של צ’אם ואבקות הביצים המפוסטרות יוצרו תוך חשיבה על נצרכים הבסיסים שך המטבח המקצועי והמוסדי. סדרת הביצים המפוסטרות נותנת מענה חד משמעי לנושא בטיחות המזון בראש ובראשונה, וכמובן לחיסכון בכוח אדם, פחת ושטח האחסון.

נוזלי ביצים ואבקות ביצים מפוסטרות

נוזלי ביצים ואבקות ביצים מפוסטרות נארזות באריזה חסכונית של 1 ק”ג, הניתנת לאחסון במקרר ובהקפאה לתקופה יחסית ארוכה. מארז נוזל חלמון ביצה מכיל כ-50 חלמוני ביצים טריות, נוזל חלבון ביצה מכיל כ-33 חלבוני ביצים טריות ונוזל מעורב מכיל כ-20 ביצים טריות. לגבי האבקות יחס ההמרה שונה. אבקת ביצים מעורב מכילה כ- 87 ביצים טריות, אבקת חלמון מכילה כ-125 חלמוני ביצים טריות ואבקת חלבון מכילה כ-280 חלבוני ביצים טריות.

את המוצרים של צ’אם ניתן לקנות באופן מקוון ובאמצעות המשווקים המקומיים. צרו אתנו קשר לקבלת פרטים נוספים.