לכל מתוסכלי המטבח שנכנסים ללחץ מכל מתכון הכולל הפרדה של החלמון מהחלבון וגם לאלו שמיומנים ומחפשים שיטות חדשות וקלות יותר, נוזלי ביצים ואבקות ביצים מופרדות של צ’אם הם בהחלט פתרון אידאלי. רבים יעידו שהפרדת ביצים היא עניין די פשוט וישנן אינספור שיטות סבתא לעשות זאת, אך הדרך הבטוחה והיעילה ביותר היא לרכוש מבעוד מועד ביצים מופרדות.

למה לא חשבו על זה קודם

לפני כמעט ארבע עשורים הוקמה חברת צ’אם מהמובילות בתחום פסטור הביצים בארץ ובעולם, ופיתחה רעיון חדשני לייצור חלבון ביצה וחלמון ביצה בנפרד. סדרת הביצים המפוסטרות של צ’אם כוללת נוזלי ביצים ואבקות ביצים המבוססים על 3 אבי טיפוס עיקריים: מעורב, חלמון בנפרד וחלבון בנפרד. הביצים המפוסטרות מיוצרות בתהליך פסטור קפדני תחת פיקוח משרד הבריאות ומשווקות באריזות חסכוניות של 1 ק”ג.

לראות ולא להאמין

נוזלי הביצים המפוסטרות מותאמות לכל מתכון בישול ואפייה. איכות הביצים והמרקם העשיר של הנוזל או האבקה מעשיר כל מנה, כאשר הערך המוסף המשמעותי ביותר הוא בטיחות המזון. הבחירה בביצים מפוסטרות מבטל לחלוטין את האפשרות של הימצאות מזהמים בביצה ועל כן מומלץ מאוד לצרוך אך ורק ביצים מפוסטרות. את הביצים ניתן לרכוש באופן מקוון וכמובן דרך המשווקים המקומיים.