נוזלי ביצים מפוסטרות ליצרני המזון בארץ

צ’אם היא יצרנית הביצים המפוסטרות המובילה בתחום בארץ, כאשר סדרת המוצרים שלה כוללת: נוזל חלמון וחלבון מעורב, חלבון בנפרד, חלמון בנפרד וביצים קשות ומקולפות. הביצים המפוסטרות של צ’אם מיוצרות בתנאים היגייניים מחמירים, בליווי מהנדסי מזון ולבורנטים ופיקוח וטרינארי של משרד החקלאות והבריאות. הסידרה מבטיחה לשוק המוסדי כמות גדולה של ביצים בזמינות גבוהה ובנוחיות מרבית תוך חיסכון בכוח אדם ושטח אחסון. הביצים המפוסטרות של צ’אם מיוצרות באריזה סטרילית של 1 ק”ג הניתנת לאחסון במקרר או בהקפאה לתקופה יחסית ארוכה במגוון כשרויות.

אלו מוצרים

אחד המוצרים המבוקשים ביותר הם נוזל הביצים המעורב, אשר מכיל 20 ביצים ומשמש להכנת חביתות, פשטידות, עוגות בחושות ושמרים, מיונז ונודלס. הנוזל במיוחד מתאים לאולמות אירועים, בתי מלון ובתי חולים, קונדיטוריות, מאפיות, חברות הסעדה ועוד. השימוש בנוזל הביצים המפוסטר, מאפשר שליטה מקסימלית תוך חיסכון אופטימאלי בביצים. נוזל החלבון המפוסטר מכיל 39 ביצים והוא מופלא להכנת מרנגים וקצפות. המרקם האוורירי של נוזל החלבון משדרג כל מתכון בישול ואפייה, והוא מתאים במיוחד למתכונים הדורשים חלבון בלבד ומונע צורך לבזבוז מיותר של חלמונים עקב כך. אחד היתרונות הבולטים של נוזל החלבון שהוא דל קלוריות ובכך עונה על הצרכים הבריאותיים של לקוחות מקבוצות סיכון שונות. אחרון ברשימת נוזלי הביצים הוא נוזל החלמון המפוסטר, אשר מכיל 46 ביצים ומיועד במיוחד להכנת גלידה, מוסים ובצקים שונים. הוא חביב במיוחד על ייצרני הסלטים, מאחר והוא זמין, נוח וחסכוני לשימוש ללא כל צורך למצוא פתרון לחלבונים למתכונים אחרים.

אז מה בעצם יש בביצים מפוסטרות

ביצים מפוסטרות מכילות ויטמינים ומינרלים רבים זהים לזה שבביצה רגילה. הלציטין שבביצה ממיס שומנים ובגוף הופך לכולין החשוב ביצירת מעטפת התאים וכן בבניית תאי העצב. הביצים המפוסטרות כתוצאה מהתהליך המחמיר של הפסטור שהן עוברות, מתאימות לכל סוגי האוכלוסייה כולל תינוקות, נשים בהריון וקבוצות סיכון נוספות. את הביצים המפוסטרות ניתן לרכוש מהמשווקים של צ’אם בכל רחבי הארץ במארז של נוזלי ביצים או אבקות ביצים 1 ק”ג- לפרטים אתם מוזמנים ליצור קשר אתנו ישירות