נוזל חלבון ביצה איכותי ביותר

נוזל חלבון ביצה איכותי ביותר מבית צ’אם 2000 הוא נוזל חלבון המיוצר ממאה אחוז חלבון ביצה טבעי. נוזל החלבון בדומה לנוזל חלמון ונוזל הביצים המעורב הוא ללא שומן וחומרים משמרים וחשוב להדגיש כי כל נוזלי הביצים ואבקות ביצים של צ’אם הם מוצר נקי מחיידקים ובעיקר מסלמונלה.

מומלץ לתפריט היומי

גוף האדם זקוק בין- 0.8-1.0 חלבון לכל קילוגרם משקל כדי לשמור על תפקוד תקין של הגוף. אנשים העוסקים בענפי ספורט שונים, בין היתר רצים למרחקים, שחקני כדורסל וכדורגל צריכים להגדיל את צריכת החלבון היומית ל- 1.2-2 גרם חלבון לכל ק”ג וזאת כדי למנוע פירוק מסת שריר. חלבון מסייע בהפחתת אחוזי שומן ומעלה חילוף חומרים ע”י פירוק ארוך יותר של החלבון במערכת העיכול. נוזל החלבון של צ’אם מוצר נפלא כמרכיב בסיסי לצריכת חלבון לגוף על בסיס יומי. עם נוזל החלבון של צ’אם אתם יכולים להיות שקטים ורגועים שאתם צורכים מוצר איכותי המיוצר מביצים איכותיות בתהליך פסטור קפדני.

למי מיועד נוזל חלבון

נוזל חלבון ביצה מיועד לאנשים אשר משתמשים בביצים בתפריט היומי שלהם ומעוניינים להשתמש בחלבוני ביצה בצורה נוחה וחסכונית. לאנשים המקפידים על תזונה בריאה, חובבי ספורט ומפתחי גוף צריכת נוזל חלבון בכמות מספקת הכרחית כחלק מהתפריט היומי. עבור ילדים ונוער, אנשים בדיאטה ובתהליך הורדת משקל, לפני ואחרי ניתוחים לחיזוק המערכת החיסונית, נוזל חלבון הוא מוצר מומלץ ובמקרים רבים אף הכרחי. עם נוזל החלבון ניתן להכין מגוון רחב של מתכונים: חביתות, אומלטים, פשטידות, קישים, עוגות וקצפות וכל מתכון אחר הדורש שימוש בביצים